Safety F.O.L.D.E.R.

Current Status
Not Enrolled
Price
£70
Get Started
or

Safety F.O.L.D.E.R. czyli Folder Bezpieczeństwa, to kolejne szkolenie przygotowane przez Magdalenę Molęcką z Food Safety Club, w którym w przystępny sposób omawia ona zagadnienia związane z bezpiecznym miejscem pracy.

Jeśli prowadzisz firmę w Wielkiej Brytanii – niezależnie od jej wielkości musisz przestrzegać prawa tutaj obowiązującego. Jego nieznajomość nie zwalnia Cię w żaden sposób od jego przestrzegania. Dzięki Safety F.O.L.D.E.R. dowiesz się jakie konkretnie obowiązki spoczywają na właścicielu biznesu oraz osobach decyzyjnych.

Jeśli do tej pory zajmowałeś się tym tematem samemu – to doskonała okazja, aby sprawdzić, czy o wszystkim pamiętałeś, oraz czy twoja dokumentacja jest zgodna z prawem i czy niczego w niej nie brakuje.

To szkolenie zostało przygotowane z myślą o właścicielach biznesów oraz managerów którzy na co dzień zajmują się sprawami bezpieczeństwa pracy. W 6ciu częściach zawarta jest esencja wiedzy z dziedziny Health and Safety – czyli bezpieczeństwa w pracy. Nazwa safety FOLDER – jest celowa i dzięki temu że omawiam konkretne tematy w zwięzły i dostępny sposób – będziecie mogli zawsze wrócić do tego co was interesuje w danym momencie – dokładnie jakbyście otwierali folder.

Szkolenie składa się z 6 – ciu głównych tematów.

Zapraszamy do obejrzenia wstępu do szkolenia, w którym szczegołowo omawiam jakie tematy zostaną przedstawione podczas treningu.