Raportowanie wypadków w pracy

Current Status
Not Enrolled
Price
£75
Get Started
or

Na szkoleniu z Raportowania wypadków w pracy, dowiesz się, w jaki sposób poradzić sobie z tą sytuacją oraz jak się do niej przygotować.

Autorem szkolenia jest Magdalena Molecka z Food Safety Club i na co dzień pomaga firmom w Wielkiej Brytanii tworzyć bezpieczne miejsca pracy.

Od ponad ośmiu lat zajmuje się tematem Health and Safety, jest audytorem i konsultantem, a poza tym dużo czasu spędza w salach szkoleniowych, dzieląc się swoją wiedzą.

Temat wypadków w pracy nie jest jej obcy i już wiele razy w swojej karierze Magdalena była zaangażowana w przygotowania raportów z dochodzeń powypadkowych, lub pracę związaną z przygotowaniem planów naprawczych.

Tworząc to szkolenie, przyświecał jej jeden cel: aby przekazać Tobie gotowe do użycia narzędzia, i przygotować Cię na szereg wydarzeń jakie niesie ze sobą sam wypadek. Są to wydarzenia takie jak:

  • wizyta Inspektora HSE, lub przedstawiciela lokalnych władz,
  • przygotowanie Ciebie na ewentualność rozpoczęcia procesu cywilnego przeciwko Twojej Firmie przez osobę poszkodowaną, w celu uzyskania odszkodowania, za poniesione szkody.

Szkolenie to jest skierowane do właścicieli biznesów, oraz osób na stanowiskach decyzyjnych:

  • dla Managerów,
  • Team Leaderów,
  • osób odpowiedzialnych za stworzenie raportu z wypadku,
  • oraz tych, którzy mogą być zaangażowani w proces przeprowadzenia dochodzenia powypadkowego.

Szkolenie jest podzielone na 6 części: