Poradnik o Alergenach

Current Status
Not Enrolled
Price
£50
Get Started
or

Szkolenie zostało stworzone przez Food Safety Club Ltd z siedzibą w Wielkiej Brytanii specjalnie dla właścicieli oraz personelu, którzy pracują w sklepach spożywcznych oraz dla firm gastronomicznych prowadzących swoją działalność na terenie Wielkiej Brytanii. Materiały są przygotowane w całości w języku polskim, aby ułatwić i przyspieszyć proces nauki oraz wyeliminować barierę językową. Zgodnie z rozporządzeniem HSE:

“szkolenia powinny być dostępne w języku zrozumiałym dla uczestników”

Jest to jedyne takie szkolenie w Wielkiej Brytanii dostępne w całości w języku polskim. Jeśli do tej pory barierą we wdrożeniu wymagań prawnych dotyczących alergenów był język oraz brak praktycznych wskazówek – to jesteś we właściwym miejscu.

Podczas naszego szkolenia:

  • Poznasz listę alergenów oraz przykłady produktów je zawierających,
  • Dowiesz się w jaki sposób alergeny wpływają na zdrowie. Omówiemy różnice między alergiami a nietolerancjami pokarmowymi,
  • Poznasz wytyczne prawne – w jaki sposób umieszczać informacje na etykietach zgodnie z prawem,
  • Dowiesz się w jaki sposób eliminować ryzyko jaki niosą ze sobą zanieczyszczenia krzyżowe – zarówno podczas transportu produktów, ich przechowywania, przygotowywania oraz sprzedaży twoich produktów,
  • Będziesz potrafić udzielić informacji na temat występujących alergenów Twoim klientom. Już nigdy nie będziesz musiał czuć się nieswojo, gdy klient zapyta “A czy te pączki są bezpieczne dla mojego dziecka, które ma alergie?”
  • Dodatkowo nauczysz się w jaki sposób reagować w przypadku zgłoszenia problemu z produktem zakupionym w Twoim sklepie lub punkcie gastronomicznym.
  • Nauczysz się jak przeprowadzać dochodzenie wyjaśniające oraz w jaki sposób w jaki sposób wydać oficjalne oświadczenie i co ono powinno zawierać.
  • Kurs zakończony jest TESTEM składającym się z 18 pytań sprawdzającym wiedzę nabytą podczas szkolenia.
  • Każy uczestnik, który zakończy szkolenie i zaliczy egzamin otrzyma CERTYFIKAT potwierdzający zdobytą wiedzę oraz umiejętności.

Zapisując się na to szkolenie otrzymasz również dostęp do gotowych szablonów wszystkich niezbędnych wymaganych przez prawo dokumentów, których od razu możesz użyć w swojej firmie.

ZAPAMIĘTAJ: Prewencja jest zawsze tańsza niż potencjalne odszkodowania.